Hedeflerinizi ve onlara ulasmak için nasil rüyalar

Bu kendi kendine egitim ile ilgili olmasi. Bu konuda ve hedefleri ve hayalleri ve nasil aslinda orada elde etmektir.

Biz her firsatta bizim için sürpriz olan bir toplumda yasiyoruz. Bazen bize sasirmis almak ve sürprizler bizim için avantaj kesinlikle degildir!

Çogu insan daha iyi bir çözüm olmadigi için kendi yolunu geliyor ne kabul ya da protesto ama kesmekes devam, gelgit ile rulo.

Ben her zaman birisi hedeflerine dogru hareket olmadigi zaman görmek için üzgünüm. Ve daha da kötüsü onlar oraya bir yolu yoktur hissediyorum.

Sen ‘hedef belirleme’ duymus ama bu bazi insanlar için simdi biraz sikici haline gelmistir onlar ‘orada ve yapilan bu’ çünkü onlar 5-10 yil önce oldugu gibi ve ayni yerde hala.

Ben ‘hedef belirleme’ bazen çünkü eksik dizileri veya prosedürlerin kötü bir isim alir isaret etmek istiyorum. Neredeyse bu nedenle terim kullanmak istemiyorum.

Bu yüzden o da baska bir sekilde etsinler. Bir hedef belirlemek, size onunla bir basari olacaktir emin olmak için birkaç sey daha yapmaniz gerekir.

Onlar bagli diger gerekli adimlari yok hedefleri yazili veya karar çünkü yeni yil kararlari genellikle çalismiyor.

neden? hatasi. herhangi bir degisiklik.

Burada önemli ANYTHING gerçek basari için dogru genisletilmis dizisidir.

1. Gerçekten yasam için bir ‘damla ölü’ öncelikli (uzun vadeli, bu bazi haftalik veya aylik bir sey degil) bir hedefe karar verin. Bu yazin.

2. Eger bu hedefe ulasmak gerekir NEDEN düsünebilirsiniz tüm önemli nedenleri yazin.

3. Bu hedefe ulasmak için gerekli olacak önemli adimlardan bir KABA plani yazin.

Örnek: Eger kilo vermek istiyorsaniz her gün için 200-300 daha az kalori almak, böylece ne gibi degisiklikler beslenme aliskanliklari olusacak kurmaniz gerekir. Not: DIYET: Ben ‘kötü kelime’ demedi.

Ayrica ekstra fiziksel aktiviteler (Ben ‘egzersiz’ demedi dikkat) her gün için fazladan 200-300 kalori yakmak olacagini ne yapabilecegini belirlemek gerekir.

Bu kabaca eklemek veya her zamanki beslenme aliskanliklari (geri teper istek size birakmadan) silmek olabilir farkli yiyecek çalismak gerekir.

Ve size ek olarak ya da simdi ne yapiyorsun yerine yapacagini fiziksel faaliyetlerini çalismak gerekir. Örnegin, daha fazla yürümek için bahane bulmak, yüzme gitmek, bisiklete binmek, daha merdivenleri kullanin
EYLEM bir sey, fiziksel hareket.

VE olsun ve (tirnak, ilham verici öyküleri, film ya da müzik) devam için bazi motivasyon malzeme olmasi gerekir. Alir ne olursa olsun pompalanir ve gidiyor! Bunlardan bazilari toplamaya baslayin ve planiniza ekleyebilirsiniz.

Birçok kisi ‘egzersiz’ nefret bu yüzden öyle deme ve disiplinli bir sekilde yapmayin. Eger onlari yakalayin ve yapilacak çesitli aktiviteler var.

Birçok kisi bu yüzden ‘bir diyet gitmek’ yok ‘diyetler’ nefret ediyorum.

Sadece fiziksel aktivite ekleyerek ve beslenme aliskanliklari degistiriyorsunuz. Hepsi bu. Onlar uzun vadede ile yasayabilir degisiklikler olmak zorunda.

Ayrica, ‘kilo’ demiyorlar. Bu) istenmeyen bir fiziksel durumu sabit bir hatirlatma ile, olumsuz bir hedeftir.

O uygun alma ‘diyoruz. Eger uygun olsun otomatik olarak kilo kaybedersiniz.

ve size hayatinizin geri kalani için sürecegi uzak yapiyorsun. aksi takdirde çalismaz.

Bu notlar ve yazilan tüm fikirler kaba seklinde çalistim alin.

Örnek: her seyden önce, ‘çok para yapmak’ istiyorsaniz böyle belirsiz degil, elde edilebilir belirli bir sayi oldugundan emin olun, yani ‘bir ay 10.000 $ kazanmak’ ya da ‘1 milyon dolar kazanmak
Önümüzdeki 5 yil ‘.

Sonra size hayatinizin içine almak için gidiyoruz YOLLARI bakmak emin olun. SIZ ilk kisi için degerli bir ürün veya hizmet vermek, para size gelir.

Para miktari yapmak için bir ÇOK IYI ÜRÜN VE HIZMET bir LOT teslim etmek gerekir. Bununla basa ve disari çalismaya baslamak için hazir olun.

Daha fazla fikir için asagidaki diger örnege bakin.

Bazen bu atlatmanin nihai amaçtan GERIYE çalismak gerekiyor.

Örnek: son bir hedef olarak sizin için aylik 10.000 $ üreten bir ev is için, önce kesmek bu geri basinda daha gerçekçi olan küçük miktarda.

Ayda 1000 $ üretmek için ne alacagini? Ne ürün veya hizmet isiniz için kullanacaktir. Kendi olmak ya da bir baskasinin mi? (Ortaklik programi).

Için en iyi is bir kez ve daha sonra size bir parçasi veya tüm olsun hangi bir aylik ödeme yapmak birini davet yinelenen bir gelir türüdür.

Bu sekilde uzayip ‘satis’ degildir. Sadece davet ve bunlarin sayisi kayit ve sonsuza kadar aylik ödeme. Bu aylar ve yillar içinde büyür ve büyür.

Ne tanitim yapmak gerekir? Ne basinda bütçenizi olurdu?

Bu bir yil ya da iki ya da üç aydan fazla 10.000 $ ‘a kadar krank olabilir bir is mi?

Ne kendi kendine egitim için ya da egitim malzemeleri size daha fazla bilgi ve ayda en az 1.000 $ koparmak edebilmek için becerileri vermek için çalisma gerekir?

‘Düsünmek büyük’ ??için basinda bu gibi küçük parçalar halinde düsünme tolere edebilmek için var. Eger UP gitmek gibi nerede baslayip savasta küçük ‘kazanç’ kazanç tolere edebilmek için var.

Kaba bir biçimde tüm bu ortaya koymak ve daha sonra $ 2,000 $ 5.000 sonunda 10.000 $ ayda 1000 $ kazanmak için isinizde hizmet vermek gerekir kaç kisi bakin.

Veya fitness örnekte belki 30 kilo gerekir. Yani o zaman daha sonra baska bir 10 10 liraya, baska bir 10 döken kadar daha uygun alma içine yikmak.

Bu kisa süreler boyunca çalismak için daha fazla ‘isirik büyüklügünde’ parçalar verir ve KAZANAN tutar. Eger kisa vadeli kazanan görebiliyorsaniz, gidiyorsun tutmak ve uzun vadeli kazanma olasiligi daha yüksektir!

Bir PLANI: Tamam, simdi bir kaba PLANI tam olarak denir amele var.

Simdiye kadar biz orada daha fazla veya daha az alacak nasil bizim HEDEF ve PLANI var.

Çogu insan bile çok BU yere yakin asla ama henüz bitmis degildir. SIMDI biz ikinci son adim için hazir.

4. Artik ILK alt hedef (aylik geliri 1000 $ ya da 10 kilo verdim ile spor artan) götürecek adim belirli PROJE bir adim yazmak.

Bu da bir kez yapilir veya üzerinden yapilir ve üzerinde oldugu 10 basit adimda olabilir. Bunlar PLANI basarili olsun ve ilk ALT HEDEF götürecek için gerekli olan önemli seyler içerir.

5. Simdi aslinda, tek tek projenin adimlari DO. Akilda sizin HEDEF o size dogru çalisiyor ne gibi her zaman tutun.

Eylem olmadan, hiçbirsey olmaz. Bu yüzden planlama ve proje yazma hizla yapilir emin olun ve hemen harekete geçmek – en az bir sey ayni gün yapilir!

Unutmayin: YARIN GELIYOR ASLA. Her zaman uzak bir gün.

Yani ‘Ben yarin alacak’, söylemek asla. Disi basari bir sloganidir.

Siz gidin, her gün size hedefe ulasmak istiyorum NEDEN NEDEN listenizi gözden geçirin. Bu ilham tutar.

Ve ayni zamanda egitim veya egitim eylemleri HER GÜN devam. Kendi kendine egitim Günlük kötü aliskanliklari öldürmek ve yeni kazanan görenler var en güçlü silahtir.

Fikrinizi degistirirseniz, hayatinizi degistirecek.

6. Bir kez ilk proje tamamlamak ve alt hedef, kutlama bir araya geldi. Kendinizi arkasinda bir pat vermek ve BT Doing kabul edersiniz. Kendinize özel bir sey için tedavi.

7. Simdi tekrar kaba plani gözden geçirmek ve ilk proje ve varmak istediginiz sonraki seviyeye (sizin aylik gelir basina 2000 $ ‘veya sonraki seviyeye uygun alma ve bu süreçte 10 daha fazla kilo dökülme götürecek baska bir proje yazmak.

Basarili olana kadar yukarida devam edin ve hedefe ulasmak.

Yeni yil kararlari genellikle IS YAPMAYIN neden biliyorum.

Onlar gerçekten hayatinda önemli bir sey basarmak için yapilmasi gereken ne bütün tekne özledim.

Hayatinda yerine deger bir sey zaman içinde bazi sürekli ve planli ugrasmaniz gerekecektir.

Ayni rastgele eylemleri her geçen gün çalismaya devam ve artik ayni 5 yil olacak.

Yukarida Deneyin ve yavas yavas ya da hizli bir sekilde istediginiz yeni bir hayat için gelecek.