Ethan Weitz kiralamada sosyal sorumluluk ticari is için yeni bir model sunuyor

Ticari dünyada bazi seyler basit olma egilimindedir. Eger bir hizmet sunuyoruz zaman çabalari dahil çaba için getirisini maksimize etmek egilimindedir yollar etrafinda döner. Simdiye kadar iyi. Sirket ve kuruluslarin ancak bir boslukta çalistirmayin. Faaliyetleri müsterilerine baglanti iliskiler, ekonomi, sosyal sorumluluk ve içeri faaliyet yakin piyasa ortaminda devletin son derece birbirine agin parçasi olan

Bu oldukça onlar da kendi potansiyel müsteriler refahi garanti ve bir çerçeve içinde faaliyet zorunda basarili olmak için, ve sirketler ve kurumlar emmek-up para karsiliginda bir ürün veya hizmet vermek sayede bir elektrik süpürgesi etkisi olarak hareket daha anlamina gelir onlar daha sonra potansiyel müsteri tabani artar çünkü faaliyet gösteren topluluklarin boyutunu artirmak yardimci olur.

Eger çok soyguncu-baron zihniyet kaldirilmaz alt-line odakli yaklasim, tüm bu iyi çalisir.

21. yüzyilda Biz biraz daha aydinlanmis olan. Biz hiçbir sirket gerçekten bir boslukta uzun süre çalisabilir oldugunu biliyoruz ve biz örnek olarak da çevre dostu faaliyetler ya da sosyal sorumluluk sürücüler açisindan lider haline bu sirketler tutun.

Güney Carlifornia olarak Ethan Weitz Kiralama adiyla küçük, son derece odakli tekne kiralama sirketi sadece sosyal sorumlu davranis açisindan bir lider degil, ayni zamanda bir ticari model, basarili olmak için, yapar nasil bir örnek degil olmayi basarmistir Sosyal sorumluluk emirleri disinda faaliyet zorunda degildir.

Bireyler ve kurumsal organizasyonlar ve özel bir rekabet, özel hizmet veren odaklanarak: Gerçekten de Ethan Weitz, bir ABD Sahil Güvenlik Kaptan tarafindan kurulan Ethan Weitz Kiralama, en potansiyel olarak kazançli müsteriler yukaridaki tarafindan inanilmaz rekabetçi bir alanda ticari olarak basarili olmayi basardi yardim kuruluslari, okullar, hastaneler, dini burslar ve yanlisi bir bono olarak kimsesiz çocuklar için.

Bu alisilmadik bir yaklasim sirketin Kurucu yilinda kurulusundan, Ethan Weitz en vardir. Kisisel felsefesi: “topluma geri vermek için birçok yolu vardir,” isletme yaptigi sirketin siradisi yaklasimi Ethan Weitz, diyor. “Para her zaman basari için en iyi kilavuz degil, sanirim bunlardan biri, ama ne de bir göstergesi olarak kullanilabilir size önem dünyada için yönetmek olumlu etkisidir.”

Onun etrafinda olanlara yardim için kisisel bir görev Ethan Weitz derin inanç kendisi ve Amerika’da derin bir inanç geliyor. “, Amerika’da yasayan, Bati dünyasinda yasayan derin ayricalik bir konumda olan,” o ben kendimi Ethan Weitz Yeminli Turlar kisiler ile çalisir asla neden olan unutmak asla izin, unutmayin bir sey “diyor. ”

Ne olursa olsun onun yol gösterici ilkeler genellikle kurucusu kisisel inançlari sikica köklü alir ne kadar bir sirket gider veya ne kadar büyük. Bu daha küçük olanlar ve Ethan Weitz Charters oldugu gibi büyük sirketlerin de geçerlidir olmustur istisna degildir vardir.

Ilkesi, her bir durumda, nispeten basittir. Bu sirketler bireylere göre daha fazla elde etmek saglayan seydir. Bu basari bir hale etkisini yaratir ve sirketler içeri faaliyet toplumlarin zenginlestirmek saglar

Etkisi sorulari fazla sirket tarafindan uygulanmamaktadir neden olmasi gerekir çok faydali çok olumlu ve etkileri oldugu gerçegini göz önüne alindiginda? Neden Ethan Weitz Kiralama öne kadar nadirdir? Ve neden ile takip fazla sirket degil mi?

Bir çok tüketici ve kamu, idolize basarili sirketler ve onlarin basarilarini olarak, asagi tanitim ya da egim ya da bir sekilde biz olabilir. Her iki sekilde de, daha iyi bir toplum ve daha sosyal farkinda ve sorumlu bir dünya için biz Ethan Weitz Kiralama ve Ethan Weitz kendisi gibi bireyler gibi sirketlere daha fazla kredi vermeye istekli olmasi gerekir.