Eger basari ne kadar kötü istersiniz

Saçma bir soru gibi geliyor, degil mi? Ama kaç kisi gerçekten basarili olmak istiyorsaniz cevap, ama kendi hayal hiçbir yerde yakin mi? Onlar hiçbir yerde basari elde yakin. Eger gerçekten kendi basari konusunda ciddi olup olmadigini görmek için kendinize su sorulari sormalisiniz.

Ben rehberlik hakkinda benim bir arkadasim ile bir konusma vardi, bu konu bana geldi. Biz bülteni ile birbirlerine yardimci olmak için fikir alisverisi yapildi. Bizim haber bültenleri farkli olsa da, biz onlara abone insanlar hakkinda benzerlikler fark ettim.

Biz de abonelerimize 3 gruba ayrilir fark ettim. Basarili ve istediginiz insanlar basari elde etmek için her seyi yapacagiz. Sadece bilgi ariyorsaniz, ama insanlar okuduklari ile bir sey yapmak asla. Ve bu düsünce, onlar çünkü takip bülten basari elde istediginiz olanlari tüm sihirli bir araya gelecek. Ama daha derin gider, siz basari için çalismalidir. Eger basari konusunda ciddi iseniz, “evet” Bu 5 sorulara cevap verecektir.

1. Kalp isinizi içine mi? Diger bir deyisle, neden su anda yapiyorsun is, is yapiyorsun? Para sürücüler, daha sonra hayal kirikligi için hazir olsun. En yeterince yapmak asla çünkü birakma kadar sadece para odakli son ve hizli yeterince yapmiyor insanlar. Kalp isinizi içine ve bu konuda tutkulu iseniz, basari ve para takip edecek.

2. Eger karar satiliyor? Bu tamamen ne yaptiginizi inanmak var. Tamamen sizin seçiminiz ile basarili olabilir ikna degilseniz, süphe tüm kararlarda yansitan ve yolculuga fren koyacagiz.

3. Eger basari içine yatirim? Benim MLM günlerde, kim hemen basarili olur ve kim zihniyet almak için daha fazla çalisma gerekli söyleyebilirdi. Kendi edebiyat ve ögrenim araçlari için ödeme konusunda hemen sikayet olanlar henüz basari düzeyinde degildi. Eger basarili olmak istiyorsaniz, zaman ve para hem de kendinizi ve isinizi yatirim gerekiyor. Yolu ciddiye almak, sizin için ödenen sürece sizin için bir öncelik olmayacaktir. Ben özgür araçlari kullanmak gerektigini söylemiyorum. Aslinda benim bülten benim okuyucular için ücretsiz araçlar çok var. Ama kimse ücretsiz seyler bir yasam yapar ve kimse sadece kendi giderler basari için size uzakta her seyi verecektir.

4. Eger dikkat dagitici bir kenara koyabilir miyim? Ben online pazarlama hakkinda en sevmedigim sey tüm oyunlari bu kadar kolay erisilebilir olmasidir. Ben video oyunlari oynamayi seviyorum, ama ayni zamanda bir kenara oyun koymak yoksa, bütün gün için göstermek için sonuç ile geçmise solacak biliyorum. Bu dikkat dagitici basari için zaman yatirim götürmek. Ben bir kenara benim dikkat dagitici koymak ve benim basari konusunda ciddi olmayi ögrendim.

5. Eger suçu almak ögreniyorlar? Hepimiz bir sey de basarisiz, bizim yolculugun bir parçasidir. Ama bu hatalari sürece biz onlardan ögrenmek gibi, kalici degildir. Ne bu hatalari ile hayatta basari için çok önemlidir. Bu basarisizligin suçu alarak ve ögrenme ya da herkes ve her sey suçluyor kisinin tür vardir? Eger dogru yerde suçu koymak ve hatalarindan ders, o zaman basarili olmak için dogru zihniyet haline gelecegiz.

Nedenlerini, düsüncelerinizi, zaman, odak ve ögrenme aliskanliklari öncelik. Ne yapiyorsun simdi bir adim daha yakin basari için aliyor kendinize sorun. Eger fiyat ödemek ve basarili olmak için zihniyet degistirmek için istekli olup olmadigini kendinize sorun. Nasil kötü bir basari istediginiz?