Bu enerji artan yöntemle, basariya ulasmak çekici ve sosyal yetkili olmak

Bu makalede, ses enerji olan ne benim fikir verecektir – sizinle insanlarla konusmak sesi, hem de kafanin içinde ses – yasam kalitesi ve genel olarak durumlarla basa çikmak için yetenegi için yapacagiz. Bu yöntem çok daha rahat hale getirecek, kendini kontrolünü artirmak ve çok daha dogal çekici, karizmatik ve sosyal yetkin olun. Bu kesinlikle basariya ulasmak için yeteneginizi temeli olabilir.

Eger sesinizi enerji var mi? Eger bir anlamda ses eneregy ile bir ugultu oldugunu görebiliyordu? Enerji animsatir ..? Sorunlarla basa çikmak için yetenek, ve yasam kalitesi, ses, enerji asilamak için yeteneginizi baglidir. Ben ciddiyim.

Sesini enerji ile, ne tehdit bir sorun muhtemelen teskil edebilir? Bu yüzden … – tüm noktasidir; zihinsel sesle anlam – Sen sesle bu eglenceli enerjiye sahip kimin umurunda! Bunu yapmak istiyorsaniz, bu derken, inan bana tercih, sizin özgürlük – size enerjik bir ses bir aliskanlik yaparsaniz, aliskanlikla da gibi sorunlar tedavi edecek … hiçbir sey. Kisacasi, bu enerjik sesi ile size sorunlari geçmis, ileriye tasimak için izin hissediyorum – Bu enerji hareketi bir tür oldugu sekilde çalisir.

Neden bu eser temeli beynin enerji ile ses saglar, ama ayni zamanda – isleme sorunlari açisindan daha da önemli olan – ses beyninize geri bildirim saglar. Okuma – Eger ses bir depresif steril enerji var ise,: hiçbir enerji – beynin sorunlarla karsi karsiya siz yapamaz tedavi etmek için gidiyor. Kendi beyin bu sinyalleri verir çünkü. Ancak, enerjik bir ses ile, “enerji” için iliskilendirmek her sey beynin aldigi sinyalleri olacaktir.

Insanlar konusurken, nasil enerjik bir ses size yardimci olacagini düsünüyorsunuz? … Eger sürekli kendinizi içeriden enerji çizim ve sesinizi bu enerji “yerlestirerek” odaklanmak, ve disari dogru yönlendirmek ise – kesinlikle kafanin içinde sikismis degil, kafanin içinde sikismis olmayacak, ve olur , hemen hemen kaçinilmaz olarak, kesinlikle enerji ile reak. Insanlar bu seveceksiniz – sadece dogal kendinizi ifade etmek mümkün olacak çünkü, siz ileriye tasimak yetenegi ile bir kisi oldugunu beyninize sinyal göndermek dogal olarak tasimak için gereken ne, beyin tarafindan, verilecek ileri.

Umarim bu yöntem size ilham ve yardim, istediginiz herhangi bir sekilde basariya ulasmak için umuyoruz, ve bunu dogal olarak çekici, karizmatik, size sosyal yetkili yapar umuyoruz.