Bu affirmations kullanmak için en iyi yol olarak vardir

Muhtemelen affirmations duymus. Onlar kendinize okumak veya söylemek ifadeler haline arzularini vardir. Bu kendini bir büyü gibi tür oldugunu. Bir adim daha ileri gitmek için, adi verilen bir tekniktir “Beyan Basma.”

Beyan Basma fikri sizin bilinçalti bir “baski” yapan kadar, bir gün sonra, tekrar tekrar gün bir açiklama tekrar etmektir. Böyle bir kez, bilinçaltinin bunu “gerçek” ve dis fiziksel dünya olarak gördügü arasindaki farki algilayabiliyor olacaktir. Bu fark, dis dünya iç dünya ile maç baslar böylece bilinçaltinin fikirler, motivasyon ve davranislari saglayacaktir neden olur. Bu kapilar ve firsatlar bu olumlama bir gerçege dönüstürmek için her yerde sizin için açik bir sekilde büyülü olacaktir.

En etkin meydana basma onay için için, olumlama ifadeleri belirli bir sekilde olusturulan ve belli bir düzen içinde tamamlanmasi gerekir.

Önce ilk kisi kullanilan, kisisel olmalidir. Ikinci veya üçüncü kisi kullanmayin, siz kelime “Ben” ve “Benim” her durumda kullanacagiz. Diger bir deyisle kelime “siz” ya da adini kullanmayin.

Ikinci bir açik tanimi ile, pozitif olmalidir. Bu gibi olumlama devlet istiyorsunuz: “Ben her gün saglikli yemekler yiyin.” Negatif ve böylece etkisiz olumlama, “Ben abur cubur yemem.” Olur

Üçüncü Eger görsellestirme kelimeler kullanmaniz gerekir, siz bilinçalti güçlü bir araç olmasina ragmen, hala oldukça basit oldugunu anlamak gerekir: Bu “yok gibi kelimeler idrak edemez böylece görüntüleri yerine kelime olarak ne söyledigini görür, ve “ve” olamaz. ” Eger derken, “Ben abur cubur yemem,” bilinçaltinin size ve abur cubur bir görüntü getirir, ve aslinda degistirmeye çalistiginiz davranisi güçlendirmek baslar.

Dördüncü olumlama simdiki zamanda olmalidir. Bu durum böyle degil, “ben basarili olacaktir” oldugu gibi bu, gelecek zaman kullanmak mantikli düsünürdüm. Eger uzak bir gelecekte içine deyimi koymak hiçbir sey bilinçaltinin içinde olusturulur ve bu nedenle herhangi bir basma ya da degisiklikler meydana gelecektir.

Eger bir gün basarili olacagini söylerken, ayni zamanda simdi basarili olmadigini ima, bkz. Bu bilinçalti gerçek ve bu nedenle degisikligin oldugu bilir ne tam olarak eslesir.

Sadece gergin sunmak için ayni olumlama degistirerek, “Ben is basarili degilim,” sizin bilinçalti ise gider için gerekli olan ne olusturun. Bu kurallar Beyan Basma için çok önemlidir.

Peki tam olarak basarili bir olumlama kullanirim? Sadece bu yönergeleri izleyin:

Degistirmek istediginiz ne seçin. Sadece disari basliyor yana; ayni anda çok sey degistirmeye çalisiyorum büyük bir sey oluyor olasiligini azaltacaktir, tek bir konu seçin. Eger gerçek oluyor da olumlama etkilerini görmeye baslarsiniz sonra, ancak o zaman yeni bir olumlama ile baslamak istiyorum.

Bazi dizin kartlari alin ve dogru büyük, kalin harflerle da olumlama yazmak için yönergeleri kullanarak. Kendi yazi okuyabilirsiniz emin olun. Sizin olumlama bir cümle kadar bu konuda çok bir dizin karti yeniden yazmak için büyük, ve yeniden yazma ise.

Sürekli onlari görmek böylece çevre etrafinda bu kartlari yerlestirin. Yer yatak tek, buzdolabi üzerinde bir, banyo aynasi tek, bilgisayar monitörü tek, benim pantolon arka cebinde bir, ve benzeri, sik sik onlari göreceksiniz yerlerde.

Geceleri uykuya dalmadan önce sabah ve sag uyanmak kisa sürede, yüksek sesle onay söylüyorlar. Bu ifadeler tekrar zaman, cosku ile konusmak ve gülümseme her olumlama okumak ile, bilinçaltinin üzerinde baski derinlesen bilerek.

Eger olumlama üzerine yazdigi diger dizin kartlari herhangi bir görmek her zaman, en kisa sürede size istediginiz degisiklikleri göreceksiniz cosku ve bilgi ile tekrar, yüksek sesle ifade söylüyorlar.

Eger hayatinizda degisiklikleri görmek basladiginizda “sihirli” olur; üzerinde çalismak için yeni bir olumlama için tasiyabilirsiniz.

Yani gidip bunu, simdi bunu. Durdurma tek sey, sensin.

mübarek olsun

hedefler belirleyerek için kilavuz