Bol bir yasam koçu kullanmak için 6 neden

Biz hizli, görünüste duyarsiz, çilginlik bir zamanda yasiyoruz, bu duyusal-asiri, aslinda,. Bu çevremizdeki dünya yetismek için zor olabilir, öne geçmek ve bol hayat kurmak söyle dursun. Sadece ya para bahsetmiyorum. Ben hayatin her alaninda, yönüyle, gerçek bolluk hakkinda konusuyorum, dengeli ve mutlu bir ömür boyu – tabii ki kendi küçük sorunlar olmadan – ki sürekli birlikte hareket, bol bir yasam birikimi. Çilgin dünya göz önüne alindiginda ve hayatin tüm talepleri, nasil bir “getting” bir hayattan zevk ve rahat bir emeklilik içine dogal bir geçis istihdam etmektedir?

Kalici bolluk, gerçek zenginlik ve nihai mutluluk bir yol üzerinde bir yasam koymak için bir emin yolu bir Bol Yasam Koçu uzmanlik askere etmektir. Her insan tabii ki, kendi yol keyfine varacaksiniz, ve henüz güçlü Bol Yasam Koçu kesfetmek için çesitli sekillerde yardimci gerekir – ve yararlanmak – her kisi için mümkün olan en iyi maç.

: Burada bir Bol Yasam Koçu kullanmak için 6 neden olan, Söyleniyor

1. tanimi yardim.

Belki de bolluk bir hayat yasayan tek ve en zorlu yönü bir dogru tanimlanmis yönde istifade etmektedir. Bu her seyden önce hayatta açikça tanimlanmis motifleri sahip demektir. Güdüler kisinin en önemli ilkeleri bir “top 10 listesi” gibidir; Bu ne yapmak bir kisinin kene ‘, tutkularini, yasam için kendi nedenleri vardir.

Ama hepsi bu degil. Motifleri net bir sekilde tanimlandiktan sonra, bir zihinsel olmak ya da duygusal bolluk sürdürmek için hazir olmalidir. Veya çalisti – – Baska bir deyisle, çok çaba harcanmasi gerekir açikça tanimlanmis ögelerin olmalidir duygusal bolluk için hazir olmak için. Ayrica, bir açikça tanimlanmis hedeflere (Yakinda tartismak olan) olmasi gerekir.

Mesele bir Bol Yasam Koçu hayatin her alaninda bolluk bina ve korunmasinda önemli faktörlerden açik tanimi ile yardimci vesile olmasidir.

2. etkin uyum saglanmasi.

Motifler ve hazirlik alanlari tanimlandiktan sonra, bu motifleri kisinin duygusal olmak, ve bir hedefi seti ile uyum içinde olmalidir. Örnek olarak, hayatta kisinin motifleri veren bir hayat ayrilacaktir edildi varsayalim, ve çocuklara yardim için. Simdi, bu ayni kisi bir ilaç ya da alkol sorunu oldugunu varsayalim. Açikçasi, duygusal hazirlik ögeleri uyum içinde olmak için ele alinmasi gerektigini bulunmaktadir. Ya da, bu ayni kisi duygusal sorun vardir varsayalim, ancak bunun yerine bencilce zengin olmak için bir hedefi vardir. Böyle bir hedefi birincil motifleri ile uyum içinde degildir. Kuskusuz bu benim noktayi açiklamak için kullanilan asiri örnekler, ve henüz uyum yönünü görmek için artik basit.

3. Birinci sinif hedef belirleme.

Ya da en azindan bir kavram – – amaç ve hedef belirleme Herkesin bir görüsü vardir. Ve yine tüm insanlarin% 90’indan fazlasi, hedeflerine ulasmak için ya da hiç hedefler belirlemek için basarisiz. Neden anlamak? Nedeni çogu hirs ya da istek eksikligi degil, “ne” onlar gerçekten istiyorum, ya da “neden” böyle hedefleri arzu dogru bir anlayis eksikligidir. Hedef belirleme kadar basit geliyor, ama yine de dogru yapilirsa bu hiç de kolay degildir.

Hedef belirleme küçük boy arzulari hayal edilir. Bir Bol Yasam Koçu ne kadar gerçekçi ve ulasilabilir hedefler, yani sira tüm hedefleri geçecek sekilde düsünceli bir sekilde bu hedeflere ayari için en iyi yöntem ayarlamak için hazir olmak için bir kisi gösterecektir. Bir Bol Yasam Koçu kisinin mümkün olan en iyi durum vardir, böylece tüm hedef belirleme atölyelerde yardimci olacaktir.

Benim tercih “G.O.L.D. denir Gol Kokeni, Düzen ve Tasarim Atölyeleri anlamina gelir Seminerler “. Bu yöntemi tamamlamak için birkaç gün ya da daha fazla sürer, ve henüz sonuç motifleri ve hazirlik ile uyumlu fantastik, çok iyi hedefleri oldugunu.

4. Müsaviri ve koçluk.

Yakindan Bu yazi (tabii düzeltmeler) asagidaki madde ile ilgili, bir Bol Yasam Koçu degisiklikler gerekli, ya da belirli ögeleri kisinin yol durmak olabilir, veya tüm revizyonlar öneririz zaman tam olarak görmek gerekir.

Güçlü bir antrenör diplomatik ve hemen hemen tüm kisilik tipleri ile çalismak için yeterince iddiali hem de ve ile istenen sonuçlari kolaylastiracak uygulamali danismanlik ve koçluk yaklasim olacaktir.

5. Tabii düzeltmeler.

Bu tarafsiz bir bakis açisiyla mümkün oldugunca öngörmek onun / müvekkilinin için bol Yasam Koçu sorumlulugundadir. Bu objektif bir bakis açisiyla, teknik direktör yol boyunca düzeltmeler savunmak ve kadar ve motifleri degisiklikler, hazirlik, hedefleri ve tüm eylem planlari dahil olmak üzere, esnek seçimler öneririz.

6. eylem planlari.

En iyi yapimi hedefleri ve planlari tutarli eylem olmadan hiçbir sey anlamina gelir. Bir Bol Yasam Koçu olarak, mükemmel gol mantiksal uzantisi etkili bir araç ya da araç disinda haritalar tüm hedeflere ulasmak ve asmak için bir ana eylem plani olduguna inaniyoruz.

Oradan, ana eylem plani (MAP), listeler “yapmak için” ortak yerine günlük tutarli eylem planlari (CAPS), ayrilmistir. Listeleri genellikle biz gün için, yapmak istediginiz ne bize “yapmak için”, ama nadiren bu tür görevleri nasil öneririz. Iyi günlük planlarin hem nasil ve ne herhangi bir gün yapacagiz öneririz. Bir Bol Yasam Koçu bu konularda egitiminde yardimci olacaktir.

Sonuç olarak, bugün hepimiz her zamankinden daha bizim ömür boyu ugrasmak için daha fazla dünya acele ve sinir bozucu oluyor. Bence, bir akli basinda bir insan için hedef hayatin her alaninda bolluk elde etmek olmalidir, hangi bol bir denge göstermektedir. Bu makalede, neden ve bolluk için saglikli bir yol üzerinde bir kisi yerlestirir olabilecek bir Bol Yasam Koçu yararlanmak için 6 neden sagladi.