bir promosyon almak için is yeteneklerini artirmak

Yeteneklerini erismek için ögrenme yapmaniz için kolay bir sey olmayabilir. Size zor biliyor ne istediginizi elde etmek için bulabilirsiniz. Ne istediginizi almak ve mutlu ve sizin için aradiginiz memnuniyeti veren kariyer için yapmaniz gereken birkaç sey var. Yapmaniz gereken ilk sey iyi is yapmaktir. Eger kalp için sorumluluk almak ve en iyi ilgi için kullanmaniz gerekir. Eger bu is görevleri gerçeklestiremezsiniz, nasil hiç bir promosyon almak ve hayatinizi daha büyük ve daha iyi firsatlar geçmek mümkün olacak? Sen iyi bir is yapiyorsun ne önemi ve yüzde yüz vermek yok yapmaniz gerekir. Baskalarinin iyi is yapiyor ve isinizi gurur oldugunu bildirmek gerekir.

Sizin denetçiler size ne kadar iyi bildirin. Isinizi iyi iseniz bunu gizli tutmak gerekir. Dogru bu yüzden onlar bu is için dogru kisi ise biliyorum seyleri yapmak zaman onlara bildirin. Yukaridaki bu iyi bir seçim ve size beklenen her seyi yaptigini oldugunu biliyorum emin olun. Izin yoksa bunlari daha sonra biliyorum baskasi büyük bir is yaptigini söyleyerek sansi nedir? Bir promosyon almak için yeteneklerini erismek için baska bir yolu kurulusunuzda anahtar karar vericiler belirlemektir. Sirketinizde kararlar kisi varsa o zaman tanimak ve onlari anlamak gerekir. Size ve ne bekledikleri için gidiyoruz ne istedigini ögrenin. Bu daha iyi sirket bilinen olabilir ve bu sizin kariyerinizde ilerlemek ve ayni zamanda daha fazla firsat vermek için yardimci olacaktir yardimci olacaktir.

Daha yüksek düzeyde is görev yapiyorsaniz size ofiste daha fazla sorumluluk alarak baslamak isteyeceksiniz. Bu mümkün oldugunda is veya denetçiler yardimci olmak için gönüllü baslamak isteyebilirsiniz. Eger yardim etmek eger amiriniz sorun. Bir proje kursun firsat varsa o zaman almak gerekir. Eger bu sirket büyük bir basari olmak için gerekenlere sahip Sirketinizde digerleri gösteren emin olun. Hayir demek korkmayin. Kendi kariyer bazi noktalarda daha fazla is almak mümkün olmasi, ancak limitin üzerinde kendinizi koymak istemiyorum. Yalnizca isleyebilir ne almak ve baska bir sey. Gerekir Eger bir süre karsilamak için gidis degildir fark ederseniz size arkasinda biraz çalistigini biliyorum ki, sizin denetçiler konusmak gerekir. Onlari açik söylüyorum yerine son dakikaya kadar bekleyen daha iyi hissetmek için gidiyoruz.

Ayrica mümkün tarihleri ??karsilamak için çok çalistigindan emin olmak gerekir. Eger patronlar ve denetçiler etkilemek bu kadar çok, o kadar kolay bir promosyon almak için olacak. Bu bir promosyon almak için geldiginde size geçti bazi nedenle, size meydan okurcasina nedenini bulmak gerekir. Sizin denetçiler gidin ve yanlis bir sey ya da herhangi bir degisiklik eger yapiyorsun isteyin. Bildiginiz daha daha fazla seyleri düzeltmek ve size hak bildiginiz istenen promosyon almak için hazir olun anlamina gelir.