basari motivasyonu için önemli ilerleme

Ilerleme, gelisme, ilerleme oyun arkadaslarim adidir. Ilerleme, için, basari motivasyon anahtaridir. Biliyorum herkesin ilerleme ve mümkün olan her sekilde ileri sinir tanimayan hareket etmek istiyor. Bu hayal kirikligi, mutsuzluk ve bizzat ya da profesyonel bugün toplumda ilerleme eksikliginden dogmak bu memnuniyetsizlik düzeyini inanilmaz. Bu amaç ve berrak hedeflerinden herhangi birini belirli bir yön, duygusu olmadan ilerlemeye sadece imkansiz oldugunu. Potansiyel (ler) ve benzersiz niyet anlayisinin gelistirilmesi en çilgin hayal ötesinde ilerleme, yerine getirilmesi ve tatmin getirecek. Öte yandan, durgunluk ama mutsuzluk ve hayal kirikligi içinde hiçbir yerine getirilmesi ve tatmin oldugunu lütfen anlayin.

Çogu insan tüm bu heyecan ve motivasyon hayallerini ve beklentilerini sadece ilerleme olmamasi için yerine getirilmemis gitmek izin eter içine dagitmak çok erken hedefler belirler ve onlara ulasmak için ates ama. Bu, istenmeyen kilo vermek bir is kurmak için ya da günlük ilerlemeyi ölçmek ve her inç kutlamak için bir yol olmasi lazim yerine getirilmesi ve tatmin için hedef ne olursa olsun o kitabi, okumaktir. Bu kayda deger bir düzeyde basari motivasyon tutmak sekilde ilerlemeyi ölçmek için önemlidir. Süphesiz, basari sizin temel degerleri ile günlük ilerleme uyumlu yapmak ve istediginiz sonucu dogru ileriye ve yukari hareket, tüm hakkinda.

Eger basari, mutluluk ve basari olanaklari ile çevrili inanilmaz potansiyel (ler) ile bu dünyaya geldi. Sen tasarlanmis ve size dogustan gelen potansiyel (ler) kosum ve içinde ve disinda bol sonsuz olanaklar kesfetmek gibi ileri hareket için kablolu edildi. Zengin DiGirolamo kendinizi inanci, yeteneklerini inanci, korku hemen hemen her zaman geçersiz kilar “, gözlemledi. Biz korkuyorlar tek sey biz yerine getirmeye yetenegine sahip olan budur. “Eger sahip olduklari inanç bazilari çünkü hayatta geçmis veya yönde yasamis ne zaman bir süre içinde gelistirilmistir. Bu kucakladi inançlari bazi mevcut gerçeklikle hiçbir sey kapsar oldugunu kesfetmek için dikkat çekici olacak ama bu uzun tutulan inanç oldugu için, genel refah pahasina onlara tutun. Bu amaç ulasilmasi yönünde ilerleme için tüm çabalari inkâr edilir.

Kendini sinirlayan inanç yasamin herhangi bir alaninda anlamli bir ilerleme basari motivasyonu anahtari için tek engeldir. Bunlar ilerleme ve ileriye tasimak için yeteneginizi engel olacaktir inançlardir. Bu zeka, yaraticilik, kisilik eksikligi, halka konusmak yetersizlik, yüksek gelir ya da hedeflerinize ulasmak için yetersizlik kazanmak için yetersizlik ve istedigi gibi Inançlar ilerleme tüm düsmanlari vardir. Eger, hedef belirleme planlari yapmak ve eyleme bile, kendi kendini sinirlayan inançlar ilerlemenizi sabotaj ve içinde yatiyor büyüklügünü zayiflatacaktir.

sonuç

Okumak ve güçlendirici malzeme dinlemek, zihin durumuna zehirli bir sey uzak kalmak ve bu detours bazi size yol bir akil hocasi bul, sizin dernekler degistirmek, senin kendini sinirlayan inançlar kökeni tanimlamak gerekir. Kilo kaybi, saglik kazanimi, uzun uzun ömürlü, ya da tamamen baska bir sey olsun, kendiniz için belirlediginiz herhangi bir hedefe ulasmak için su adimlari izleyin. Unutmayin basari tüm istediginiz beklenti dogru ilerleme ilgilidir. Simdi baslayin ve durdurulamaz oldugunu görüyoruz.

Richard onebamoi
basari kolaylastirici, basari güçlendirilmesi ag ™