amaciniz kesfetmek … ve tüm yasam hedeflerine ulasmak için daha önemli adimlar

*** Bu yasamda benim amaci nedir? Nasil hayatta benim her istegin elde edebilirim? ***

Bir kez daha, amaç dolu bir bol Yasam isteyen herkes için çok önemli iki soru, merak, ve memnuniyet.

Gerçekten hayat için bir zevk hissetmek için, bu bizim amaç bulmak … ve bunun için çaba ki yasam hedefleri gelistirmek zorunludur. Bu yazarin inanç … Hayatta bizim gerçek amaci (ler) kesfetmek kadar, biz gerçekten sadece mevcut … ve temelde sadece kismen her birimiz için mukadder olan inanilmaz hayat yasayan.

Akilda bu düsüncelerle, saglar hizli amaci, merak, ve hayatin yolu ile genel memnuniyet dolu bir daha Bol Yasam dogru yolculugumuza gelistirmek için kullanilabilecek bazi basit adimlari gözden geçirin.

1. Kesfetmek ve bizim amacimiz elde iyi dikkatli bir sekilde hedeflerimizi dikkate … ve sonra bu hedeflere ulasmak için bir plani koyarak gerçeklestirilir.
2. Gerçek basari hedeflerimize iliskin olumlu düsüncelerin sonucudur … ve olumsuz düsünceler en aza indirmek için ögrenme.
3. Yaratici yeteneklerini gelistirmek için ögrenme amacimiz ulasma yolunda yolculuk çok önemlidir … ve muhtemelen bizim varligi için tek nedenlerinden biridir.
4. Arzu gerçeklik yaratmak için hayal gücünüzü ve hayalleri kullanmayi ögrenme hayatta bizim amaç basari için çok önemlidir.
5. Çok bilgelik ve bugünün dünyasinda basari antik felsefe ve geçmisin büyük basari basari yöntemleri birçok inceleyerek elde edilebilir.
6. Kisisel meditasyon bazi formu ile kendimizi içine bakmak yetenegi elde amacimiz kesfetmek ve hedeflerine ulasma her ikisi için de hayati önem tasimaktadir.

Kesfetme Amaciniz serisinin ilk bölümünde size kesfetmek ve amaç ve yasam hedefleri uygulamak için kullanabileceginiz ilk üç alti araçlari ve teknikleri hakkinda konustuk. Simdi yolculugunuzda size yardimci olacak bu hayati becerileri son üç bakalim.

*** Yaratici bizim hayal kullanma yetenegimiz sadece “akisi ile devam” ya da gerçekten olaganüstü bir sey yaratmak arasinda fark olabilir. Bizim hayal ve rüyalar, düsünce tamamen yeni yollar akilli kullanimi sayesinde biz hayatimizin amaci takip olarak kesfedilebilir. ***

Görsellestirme ve olumlama tekniklerinin kullanilmasi hedeflerimize daha canli ve gerçek yapmak için kullanilabilecek çok önemli araçlardir … ve böylece daha ulasilabilir.

Biz gerçekten bizim mevcut duyu tüm kullanarak hedeflerimize görsellestirmek ögrenmek, biz degisim için son derece güçlü güçleri kilidini … içinde ve disinda hem de.

Görsel ve affirmations ile ilgili degerli teknikleri kullanarak hayatimizin amaci ve hedefleri ulasmayi hizlandirmak için bizim bilinçalti ve üst-bilinç kafasinda kullanmak için mükemmel bir yoldur.

Hem görsellestirme ve olumlama teknikleri hedeflerimize daha “gerçek” ve elde yapmak için mükemmel bir yol olsa da, kendini kesif ve yaraticilik gelisimi için baska degerli bir araç Lucid Dreaming adli bir tekniktir.

Temel olarak, Lucid Dreaming bize daha da amaci kesfetmek ve ne bizim için gerçekten degerli yardimci olmak için hayallerimizdeki güç ve fikir kullanmak için degerli bir yoludur. Lucid Dreaming aslinda bize rüya devlet bilinci üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanizi saglar … böylece bize aradiginiz yanitlar verebilmek için hayallerimizi dogrudan saglayan.

*** Bize hayatimizin hedeflerine ulasmak yardimci olmak için çok güçlü bir yöntem olabilir önce gelmis bilgelik arayanlarin kafasinda içine dokunuldugunda ***

Kisisel basari ve kendini gelistirme herhangi bir çalisma süresi içinde en kisa sürede biz insanlar en azindan uzun kayit süresi ayni cevaplar ariyor oldugunu ortaya koyacaktir.

Hakikat ve bilgelik arayanlarin her yeni nesil bazi yeni bilgi erismis hissediyorum olsa da, gerçek biz “yeni” bilgi gerçekten yeni yollarla paketlenmis tek antik fikirler düsünün ne en çok.

Orada çaglar boyunca ögretilmistir çok degerli bilgiler muazzam miktarda ve bu zamansiz bilgelik ayrintili bir çalisma bizim kisisel gelisim için ve bizim yasam amaci pesinde için gereklidir.

Gerçek su ki, insan dogasi ve ne bizim takipçiligi basarili olmak için gereken gerçekten zaman içinde degismemistir. Bizden önce birçok “veba” günümüz toplumunda bireylerin … ve teknolojiler gelistirmek olurken, basari için formül temelde ayni kalmistir ayni çalismalarin en geçirdik.

*** Aklimizi dinlenmek ve içinde bakmak için meditasyon gücünü kullanarak gerçekten bizim amacimiz düsünüyor ve hedefleri *** için mükemmel bir araç olabilir

Bizim dünya daha karmasik hale gelir … ve günlük yasam giderek daha heyecanli hale geldikçe, daha sonra hiç hayatin sorulara cevap için ve kalplerimiz arzularini elde etmek için yollar içinde bakmak için daha da önemli hale gelir.

Antik ustalari çaglar boyunca kendi iç canlarindan kesfetmek için meditasyon kullanmis, ve meditasyon, ulasmak istedigimiz önemli hedeflerinden bizim pesinde önemli bir bileseni olmaya devam ediyor.

Hedeflerimize yönelik eylem kesinlikle amaç basari için hayati bir bilesendir, ama gerçekten biz eylem adimlari baslamadan önce gerçeklestirmek istedigimiz düsünmek daha önemli, gerekli zaman almaktir. Biz gerçekten bizim hatalari hayatta incelerseniz, yakinda bizim basarisizlik en yanlis eylem ya da çok erken gerçeklestirilen eylemlerin sonucu oldugunu kesfedeceksiniz.

Meditasyon ve gerçekten bizim iç canlarindan gereginden fazla vurgulanan olamaz kesfetmek için gerekli zaman ayirmak … ve kendini büyüme ve kisisel zaman için faydalari ölçülemez vardir.

Zaten düzenli meditasyon yararlari kesfedilmeyi degil ve teknoloji yapti nasil da kolay deneyimli bir uygulayici gibi meditasyon, simdi düzenli meditasyon rutin baslar, ve onunla iliskili büyük meyvelerini baslamak için mükemmel bir zaman.

Çesitli teknikler ve zihin ve ötesinde araçlarinin kullanimi sayesinde ***, bu hayallerimizi gerçege dönüstürmek mümkündür … ederken ayni zamanda … tamamen bizim hedeflerin pesinde *** yapan olma

Bizim gerçek hayatin amaci pesinde “kayip” olan kesinlikle bizim sinirli ömür boyu en degerli kullanilmasidir. “Su kayip” olmak herkes için en tatmin edici deneyimlerden biri olmak zorundadir. Hepimiz bir kez ya da baska bu duyguyu yasadim, zaman sanki durmus ortaya çikti, ve biz en canli hissettim bu özel zamanlarda oldu.

Bu “zaman içinde özel anlari” normal bir olay olabilir mi? Kesinlikle!

Bizim gerçek yasam amaci bulunmasi ile … ve tartisilan birçok alanda kendimizi gelistirerek, biz yolculuk gibi nihai hedef olarak tatmin edici bir gerçekten mübarek hayat olusturabilirsiniz.