3 basit adimda ne istediginizi nasil

Insanlar gerçekten daha hayati daha karmasik hale. Ben de çünkü bunu biliyorum. Ve ömrü boyunca-karmasik zaman, ondan istedigini elde degil.

Ve bu yaziyi yazdigim için bana yol budur. Ben benim çabalari için istedigi sonuçlari elde degildi.
Açiklamak için … söz Bana bir dakika ver … Ben kisa tutacagiz. 🙂

Ben bagimsiz bir kisisel antrenör (benim kartvizit kariyerimde bu noktada daha iyi gibi “fitness gurusu”. 🙂 Söylese de, ben daha çok çizme kamplari yapmak degilim. Ama gerçekten bazi çevrimiçi projeler basladi böylece yaklasik bir yil önce, benim erisimini genisletmek istedim. Ben birçok fikir vardi gibi zor degildi. Simdi çesitli web siteleri, bloglar, etki ve çevrimiçi ürün var.

Iyi? Evet. Ezici? Kesinlikle! Ben daha büyük fikirler var ve bunlari uygulamak için basladi, ben bunlarin pek çok tamamladiktan degildi bulundu. Ben tam bir yaptim Ya da, hemen bir sonrakine geçmek ve ilk firsatta bakim ihtiyaci oldugunu unuturdu. Alt çizgi … Ben bir sekilde kendimi yayilan çok ince ve benim verimlilik ve gelir azalmistir edildi.

Ben listeleri, görev yönetimi aletler, proje planlama yazilimi … bunun adi-yapmak için, zaman yönetimi teknikleri çalisti, ben muhtemelen denedim. Ama sonra sorun organizasyon daha derin gitti fark etti. Benim gerçek Asil topugu öncelik oldugunu.

Sonra Simpleology bulundu. Ben kurucusu Mark Joyner, Connecticut bir konferansta konusmak gördüm. Onunla etkilendim ben onun Simpleology web sitesinde ücretsiz bir hesap için imzalandi.

Bu dersin bir yönü “Basari için Bilimsel Formülü” dir. Bu 3 adimdan olusur. Iste onlar:
1. Hedef bakin.
2. Sizin manzaralari içinde tutun.
3. (Bunu vurmak kadar.) Vurmak

Basit, dogru degil mi? Çok basit düsünebilirsiniz. Ben bu 3 (çok açik) adimlar size hayattan istedigini elde nasil yardimci olabilecegini merak ediyor bahis. Bu size yardimci olamaz saçma bir ise yaramaz ve asiri basitlestirme oldugunu karar vermeden önce, lütfen okumaya devam edin. Daha sonra karar vermek.

“Basari için Bilimsel Formülü” Simpleology 101 sadece bir parçasidir. Bu 20 günlük, ücretsiz çevrimiçi derstir. Eger Simpleology 101 ögrenmek diger seyler sunlardir: Hayatta hedeflerinize ulasmak istiyorsaniz, 5 evrensel yasalari, sizin 3 güç kaynaklari ve nasil katlanarak bunlari artirmak için uymak, güç çalisma 3 kaynaga hale getirmek için yolu yerine için karsi size, ve ilk almak zorunda 2 temel kararlar, daha az tüm yukarida yararsiz islenir.

Tüm ders istediginizi elde dogru yolda tutan bir 15 dakika günlük egzersiz (günlük hedef uygulama olarak adlandirilir) sona eriyor. Eger Simpleology 101 tamamlamak sonra bile, çevrimiçi araçlara erisim hakkina sahiptir. Her gün giris ve günlük hedef uygulama tamamlamak. Ve bu derece bana yardimci oldu. Ben Simpleology 101 tamamlanmis beri, çesitli projeler basladi ve bitirdim. Artik ben istediklerini elde etmek için neler yapabilecegini merak bir sis benim gün geçirmek. Simpleology 101 her gün benim uzun vadeli hedefleri için bana daha yakin alacak çekmek için eylem bir harita var düzgün böylece öncelik ögretti.