1 milyon dolar satis fotograf konuk kitap yapan bir kadin girisimci is basarisi için 10 ipucu

Neden Silikon Vadisi’nde bir alti rakam maas yapan bir kadin bir 21. Yüzyil teknolojisi kullanilan bir ürün yaratmak için Cisco ile olan yüksek profilli konumuna birakmak seçsin?

Silikon Vadisi en teknoloji sirketleri ile çalisan yaklasik otuz yil, durdurmak ve görmek için bir gal yetenegini bir otoyol alabilir çünkü çok daha az gül kokusu! Italya gezisi sirasinda, uzak arkadas ve aileden ve an yasayan bir kültür dalmis, ben gözden kaybetti seyi fark etti.

Adesso Albümler için fikir dogdu Ve bu. Alti yil sonra, Adesso Albümler yillik geliri fazla bir milyon dolar ile uluslararasi bir sirkettir.

Peki nasil yaptin?

Is Basari için 10 ipucu – Kisisel Deneyim dayanarak:

1. Degistirmek kucaklamak. Bu bir is çalisan kaçinilmaz bir parçasi. Daha ziyade, mücadele degerli vakit ve sonunda kaybetmekten daha, seni, tahmin için planlama ve degisim kucaklayan daha iyi. Küçük bir isletme sahibi olarak çevik olmali ve çesitli sekillerde hizla tepki. Eger büyümek için bir firsat olarak degisiklik bakarsaniz, olur!

2. Teknolojisini kullanin. Web tabanli uygulamalar ile rutin islemler otomatik hale getirerek daha az ile daha fazlasini yapin. Bu uygulamalar verimliligi artirmak ve, personel ve kaynaklarin daha önemli görevler üzerinde odaklanmaya ücretsiz. Ve, bu uygulamalar her yerden erisilebilir

3. Top üzerinde göz atin. Bu bir is çalisan gün-gün minutia yakalanmak çok kolay. Günlük aktiviteleri sirket için genel hedeflerine daha yakin alirsaniz sürekli kendinize sorun. Bu yolda tutmak ve yanlis seyler üzerinde zaman harcama sizi durdurur.

4. Sizin differentiators bilin. Gerçek, hem de algilanan rekabet için ürün ve hizmetleri karsilastirmak. Bir rekabet kavrami daha da tehdit edici gerçek bir ürün daha olabilir. Orada her seyi sizin ürün veya hizmet ayiran ne düsündüm sürece, pazarlama çabalari kisa düsecek.

5. Örnek yol. Hem es ve astlari için örnek ögreneceksiniz. Onlar kulaklari ile daha gözlerini daha fazla “dinlemek”. Sizin eylemler onlara söylediklerini daha fazla anlamina gelir. Süreçlerinizi ve içinde ve ofis disinda eylemleri taklit istediginiz seyler oldugundan emin olun.

6. Katilim yanilsamasi verir. Herkes karar sürecinin bir parçasi gibi hissediyorum seviyor, bu yüzden onlara izin! Sonra zaten yapmak gerektigini düsünüyorum ne. Genellikle aslinda bir komite süreci ile karar istihdam için küçük bir is ortaminda bir engel gerekli degildir, ve.

7. Zamanlama kontrol edin. Biz böyle telefon veya e-posta gibi uyaranlara aninda cevap zorunda düsünüyorum çünkü sik sik firsatlari kaçirmayin. Telefon çalarken ya da bir e-posta geliyor diye, size tepki anlamina gelmez. Güne kesintileri bir dizi olmamalidir. Ne kadar çok dikkat dagitici, sizin olacak daha etkili kontrol.

8. Bilmiyorum biliyorum. Bu sizin is her yönüyle bir derinlemesine bilgiye sahip olabilir düsünülemez var. Sizin zayif alanlari kabul ve yetkili kaynak ve güvenilen partnerleri ile kendini çevreleyen ve ögrenmek
onlardan.

9. Organize kalmak. Bu, güncelleme düzenleme ekleyin ve için-do günlük olarak var listenizden silmek için çok önemlidir. Hiçbir sey seyler kapali geçis daha iyi hissediyor. Ve, siz ve ekibiniz için bir bakimli listesi ile, herkes yolda kalacak ve basari sansinizi gelistirilmistir.

10. Basari için plani. Eger gitmek gibi süreçleri resmilestirmek. Plani ve önde büyüme altyapi olusturmak. Bu yüzden büyüme atagi geldiginde, bunun için haziriz. Ve yol boyunca basarilarini kutlamak unutmayin. Dur ve kilometre taslari elde edilir gibi arkasinda kendinizi ve ekibi pat.

Bu on ipuçlarini bana geçen yil yillik geliri bir milyon dolar için Adesso Albümler büyümesine yardimci sadece ardindan, o da bana insanlarin on binlerce ulasmak ve onlara ani yasamak yardimci oldu. Ve pek çok yönden – – hem kisisel hem de bir is perspektifinden Her gün bile kartlar, mektuplar, e-postalar, resimler ve Adesso Albümler hayatlarini dokundu nasil anlattiklarini müsterilerimizin videolari almak.

Sadece evli ve her kullanilan uluslararasi distribütörler için, kendi orijinal aninda fotograf ziyaretçi defteri baba, bir yil boyunca tur iken ne kronik için bir albüm kullanilan askeri ailesine kendi balayi her gün bakti var çift gelen kendi dügünlerde albüm ve o zamandan beri dünyanin kendi bölümünde Adesso Albümler satmak için kendi günlük islerini birakti – onun ‘hepsi çok humbling.

Iyi bir fikir, biraz sans ve benim on ipuçlari ile, çok basari için iyi yolda!