piramit aldatmaca ya da ne

Çogu insan zaman burada otomatik olarak Pyramid Scheme düsünmek bir Network Marketing sirketi. Ama gerçek su ki mesru is firsatlari ve ona çalisanlar çogu zaman karli olmasidir. Sanayi on yil geçmis çift üzerinde son derece düzenlenir ve degisti. Tabii yirmi yil önce piramit Düzenleri vardi ama o kapatildi ve kovusturmaya ugradi. Bu nasil yeni bir sirket DVR ve Tivo çaginda piyasaya bir ürün getirebilir bugün gerçektir, televizyon reklamlari izleyici düstü ve gazete hayatta kalmak için mücadele veriyor.

Eger çok iyi adli sirket aslinda benim banka size tan spa verecek bakin herhangi bir yeni müsteri için 25 dolar $ verecek, MLM programlari sunmak ve onlarin ürün için insanlar basvurmak için ödeme etrafinda bakarsaniz is gelecegi agiz reklam kelime bir havale için ücretsiz bir bronzluk. Bu Multi Level Marketing sirketlerin ürün veya hizmet tanitimi için ödeme konusunda tam olarak ne oldugunu.

Tugla ve harç üretim sirketleri uzak olacak ve daha önce hiç olmadigi Amerika’da is bulmak o kadar zor oldu. Bu bizim ekonomi degisecek ve Network Marketing birçok Amerikali aile destek sekilde olacak. Bu degisen ekonomide bir degisim göreceksiniz ve bizim mal MLM araciligiyla Çin’e satilacak baslayacak tahmin edilmektedir.

Fikrini yapmak istiyorum önce size arastirmak ve Ray Kroc “hayir” (McDonalds kurucusu) söyledi biri olmak istemem gerçegi ögrenmek isteyebilirsiniz.